En İyi Youtube Kanalı Önerileri #1

En iyi youtube kanalları hangileridir?

Günümüzün en büyük sosyal mecrasında ilginizi çebilecek farklı alanlarda en iyi youtube kanalı önerileri ile daha değerli vakit geçirebilirsiniz. Belirli aralıklarla gelecek en iyi youtube kanalı önerileri yazısında beş farklı kanaldan bahsedeceğiz.

Günümüzün en büyük sosyal medya platformu konumunda bulunan Youtube’da çok farklı alanlarda içerik üreten hem bilgi veren hem de ufuk açan çok fazla kanal bulunmaktadır. Farklı bir hobi edinmek veya daha dinlendirici ve rahatlatıcı içerikler görmek isteyenler için önerilerimize başlıyoruz.

5- Odd Tinkering

Bu kanal kendini “Oyun konsolları, çakmaklar, bıçaklar ve antikalar gibi eski eşyaları çalışır hale getirmek hakkında videolar yapıyorum. Amacım elektrokaplama gibi tonlarca yeni beceri öğrenirken sizleri eğlendirmek.” olarak tanımlıyor. Kanalda çeşitli eski objenin restorasyonu hakkında videolar bulunuyor.Yeni bir hobi kazanmak isteyenler için çok değerli bir youtube kanalı olarak önerilebilir. Aşağıdaki videoda 2 dolar’a alınmış eski bir gameboy’un nasıl çalışır hale getirildiğini görebilirsiniz.


Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

4-Tokidoki Traveller

Tokyo’da yaşayan bir Avusturalyalı olan Emma’nın vloglarını ile bir yabancının gözünde Japonya hakkında fikir edinebilirsiniz. Kendisinin 8 m² evi ve kaldığı kapsül otel maceraları ilginizi çekebilir.Bu videoda Tokyo’da ki 8 m²‘lik evde büyük bir gezintiye çıkabilirsiniz.

Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

3-Estefannie Explains It All

Elektronik ve bilgisayar programlama üzerine olan videolardan ayrıca bir çok vlog ve konferans hakkında bilgiler bulabileceğiniz bu youtube kanalı hobi elektroniği ile uğraşmak isteyip kaynak arayanlar için çok önemli bir kaynak olarak tavsiye edilebilir. Estefannie hem instagram hem youtube üzerinden ilginizi çekebilecek bir çok video paylaşıyor. Raspberry Pi ile ilgili fazlaca videosu bulunan bu kanaldan bir Raspberry Pi incelemesi ile sizi baş başa bırakıyoruz.

Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

2-Awesome Restorations

Bir restorasyon kanalı daha ile önerilere devam ediyoruz. Marty’de kendini “Restorasyonlar yapmayı ve eski kırık ve paslı aletleri, silahları, bıçakları, çakmakları ve antikaları yenilemeyi / yeniden inşa etmeyi çok seviyorum.” diyerek tanımlıyor. Bu kanalda çok çeşitli eski ve deforme olmuş antikanın nasıl yeniden eski görkemli hallerine dönüştüğünü görebilirsiniz. Paslanmış ve deforme olmuş bir zipponun restorasyon ile ne hale gelebileceğini görmek için videoyu izleyebilirsiniz.

Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

1-Living Big In A Tiny House

Bir hayat ne kadar küçük bir yere sığabilir? Bu sorunun cevabı için Bryce’ın kanalına geçiyoruz.Dünyanın farklı yerlerinde küçük evlerin ve bu evlerde yaşayan insanların hayatını konu alan bu kanal, ufkunuzu genişleterek doğaya geri dönüş konusunda ki isteklerinizi kabartacak cinsten videolar ile karşımıza çıkıyor. Avustralya’dan Amerika’ya bir çok ülkeden bir çok kıtadan farklı kültürde tasarlanmış evleri izlemek oldukça keyif verici bir deneyim yaşatıyor. Bu evlerden birinin hikayesi ile sizi başbaşa bırakalım.

Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Sizde önerdiğiniz kanalları yorumlarda belirtebilirsiniz, diğer öneri içeriklerine buradan ulaşabilirsiniz.

1 geri izleme / bildirim

  1. En İyi Online Video Düzenleme Programları - Uğur Mumcu Yılmaz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*