En İyi Youtube Kanalı Önerileri #3

En İyi Youtube Kanalı Nedir?

Günümüzün en büyük sosyal mecrasında ilginizi çebilecek farklı alanlarda en iyi youtube kanalı önerileri ile daha değerli vakit geçirebilirsiniz. Belirli aralıklarla gelecek en iyi youtube kanalı önerileri yazısının ikincisinde yeni beş farklı kanaldan bahsedeceğiz.

Günümüzün en büyük sosyal medya platformu konumunda bulunan Youtube’da çok farklı alanlarda içerik üreten hem bilgi veren hem de ufuk açan çok fazla kanal bulunmaktadır. Farklı bir hobi edinmek veya daha dinlendirici ve rahatlatıcı içerikler görmek isteyenler için önerilerimize başlıyoruz.

5- Uğur Mumcu Yılmaz

Bu kanal çeşitli teknoloji ve tasarım videoları paylaşıyor. 3D tasarıma ilginiz varsa kesinlikle takip edilmesi gereken bir kanal. Kanalda üç boyutlu tasarımın geliştirme aşamalarını öğrenebileceğiniz hem de bitmiş bir çok tasarımı inceleyebileceğiniz videolar bulunuyor. Çeşitli tasarım videolarına kanala giderek ulaşabilirsiniz.

Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

4- Erica Lion

Japon kültürüne ilgiliyseniz beğenebileceğiniz en iyi kanallardan birisi ile karşınızdayız. Japonya’ya özgü çeşitli vloglar bulabileceğiniz bu kanalda, ilginizi çekebilecek bir çok video bulabileceksiniz.

Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

3- Mr Creative

Bu kanal çeşitli kreatif projeler yaparak izleyicileri ile buluşturuyor. Bir çok farklı alanda evde kolayca yapılabilecek projeler paylaşan bu kanal evde hobi edinerek çeşitli ürünler üretme isteğinizi tetikleyecektir.

Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

2-The S

The S kanalı kartondan çeşitli modeller yaparak bunların anlatımını yapan kanaldır. Tren, jet, tabanca gibi bir çok modelin yanı sıra kibrit ile yaptığı eğlenceli projelerde keyifli bir seyir zevki sunuyor.

Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

1-The Q

Karton ile harikalar yaratan bir kanal ile karşınızdayız. Masa oyunlarından minyatür modellere, kibrit projelerinden, sekiz silindirli motora kadar bir çok inovatif proje ile ilgili video bulunuyor. Bu alanda başarılı olan çoğu kanaldan farklı olarak eğlenceli video girişleri ve ilgi çekici kurgusu ile sahip olduğu abone sayısının hakını veriyor. Evde kolayca deneyebileceğiniz eğlenceli masa oyunları videoları da bulabileceğiniz bir kanal kesinlikle takip edilmesi gereken kanalların başında geliyor.

Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Sizde önerdiğiniz kanalları yorumlarda belirtebilirsiniz, diğer öneri içeriklerine buradan ulaşabilirsiniz.

En iyi online video düzenleme programları için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*