En İyi Youtube Kanalı Önerileri #2

En iyi youtube kanalları nelerdir?

Günümüzün en büyük sosyal mecrasında ilginizi çebilecek farklı alanlarda en iyi youtube kanalı önerileri ile daha değerli vakit geçirebilirsiniz. Belirli aralıklarla gelecek en iyi youtube kanalı önerileri yazısının ikincisinde yeni beş farklı kanaldan bahsedeceğiz.

Günümüzün en büyük sosyal medya platformu konumunda bulunan Youtube’da çok farklı alanlarda içerik üreten hem bilgi veren hem de ufuk açan çok fazla kanal bulunmaktadır. Farklı bir hobi edinmek veya daha dinlendirici ve rahatlatıcı içerikler görmek isteyenler için önerilerimize başlıyoruz.

5- Liberman

Bu kanal evde yaptığı çeşitli el işi projeleri paylaşıyor. Ufkunuzu açacak bir çok proje barındıran bu kanalı izleyerek yeni bir hobi edinebilirsiniz. Çeşitli tren, kamyon ve traktör modelinin hikayesini izlerken eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

4-devinsupertramp

Yaklaşık 9 yıldır düzenli olarak video atan Devin Graham’a ait bu kanalda dünyanın çeşitli yerlerinde çeşitli bölgelerinde videolar bulunuyor. Dünyanın farklı turistlerin bölgelerini bir yönetmenin gözünden görmek için bu kanalı takip etmelisiniz.

Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

3-Rousseau

Bu kanal kendini “Merhaba, ben Rousseau, reaktif bir görselleştirici ile klasik ve pop şarkıların piyano coverlarını yapıyorum.” diyerek tanımlıyor. Çeşitli klasik ve popüler parçayı piyano ile yeniden canlandıran bu kanalı piyano severler kesinlikle takip etmelidir.

Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

2-Baumgartner Restoration

Bir restorasyon kanalı daha ile önerilere devam ediyoruz. Bu kanal kendini “Ben Baumgartner Güzel Sanatlar Restorasyonu’ndan Julian Baumgartner, gelecek nesiller için sanat eserlerini korumak ve restore etmek için sadece en iyi arşiv ve geri dönüşümlü malzeme ve teknikleri kullanıyorum. Julian, resim koruma, paylaşım yöntemleri, teori ve hassas sanat koruma eserlerine bir pencere açıyor.” olarak tanımlıyor. Sanat konusunda ilgili iseniz bu kanalı takip etmelisiniz.

Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

1-Nxnja

Old School, Boom Bap and 90’lar rap müziği seviyorsanız bu öneride gitmeniz gereken kanallardan birisi var. Çeşitli türler de bir çok old school müziği bulabileceğiniz bu kanal sade müzik severler için keşfedilmesi gereken kanalların başında geliyor.

Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Sizde önerdiğiniz kanalları yorumlarda belirtebilirsiniz, diğer öneri içeriklerine buradan ulaşabilirsiniz.

En iyi online video düzenleme programları için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*