Everest SC-HD03 Webcam İncelemesi

Everest SC-HD03 Webcam İncelemesi Nedir?

Everest SC-HD03 Webcam incelemesi, Everest marka SC-HD03 Webcam incelemesi ile 1080p çözünürlüğe sahip kamerayı inceleyeceğiz.

Uzaktan çalışmanın ve uzaktan eğitimin yaygın hale gelmesiyle, webcamlere olan ihtiyaç arttı. Everest’in 1080P Full HD kamerası fiyat ve performans açısından ön plana çıkıyor. 2 megapiksel kameraya sahip olan webcamin içinde dahili bir mikrofonu bulunmaktadır. Tüm görüntülü arama yazılımları ile uyumlu çalışmaktadır. Tak-çalıştır özelliği sayesinde herhangi bir driver kurulumuna ihtiyaç duymaz. 30 FPS verebilmektedir. Kutunun içinde dahili gelen tripod ile istenilen şekilde kullanılabilmektedir. Ayrıca ekran üzerine kolayca yerleştirilebilecek bir yapıya sahip olması nu çok yönlü bir yapıya büründürmektedir.

Görüntü ayarı ve farklı denetimler için maalesef bir ayar yazılımı yok. Mikrofonu yok varsaymanız gerekebilir çünkü kameranın dahili mikrofonu sesi çok az ve çok boğuk alıyor. Kamera geniş açılı bir kamera bununla beraber renkler yeterli kaliteye sahiptir. Toplantılar için çok ideal bir kamera ve hatta giriş seviyesinde yayıncı olmayı düşünenler için çekinmeden tercih edilebilecek bir kameradır. Görüntü ayarları için bir kamera denetim yazılımı olmaması büyük bir eksik olsa da temel işlev olarak tak-çalıştır halinde gayet yeterli duruyor. USB 2.0 portuna bağlandığında uzun kullanımda görüntü kalitesinde düşmeler yaşanabildiği için USB 3.0 portu üzerinden kullanılması tavsiye edilmektedir. Kameranın uzun ömürlü olması ve kullanım sırasında çözünürlük problemleri yaşanmaması için USB 3.0 portu üzerinden bilgisayara bağlanması tavsiye edilmektedir.

Teknik Özellikler

Ürün Tipi : USB Webcam
Görüntü sensörü : 1/2.7″ 2MP
Piksel : 2 Megapiksel
En İyi Görüntü Aralığı : 1.5-5 Metre
Lens : 3.6M
Kodlama Formatı : MJPEG
Video Çözünürlüğü : 1920*1080
Video Kare Hızı : 30 FPS
Mikrofon Şekli : Dahili Mikrofon
Alış Mesafesi : 5 Metre
Ses Kodlama Formatı : PCM
Ses Bit Hızı : 32kpb
Boyut: 109L*40W*167H (mm)
Güç Kaynağı : USB Direk Güç DC 5V
Kurulum Yöntemi : Ekran ve ekran dolabı üzerine yatay olarak yerleştirilebilir
Işık : Yok
Renk : Siyah
Yüz Tanıma : Yok
Paket İçeriği : Webcam – Webcam Ayağı – Kullanım Klavuzu – Garanti
Kamera Sensörleri : Sinyal Göstergesi – Güç Göstergesi

Ürünün bilgilendirme sayfasına bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Diğer teknoloji incelemelerine bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Diğer ürün incelemelerine bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

1 geri izleme / bildirim

  1. Everest SC-HD03 Webcam - CtrlDelete.Net

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*