GTA San Andreas Mobil Oyun İncelemesi

GTA San Andreas Mobil İncelemesi

Oyun tarihinin en efsane oyunlarından olan GTA San Andreas mobil oyun incelemesi oyuncular tarafından aranıyor. GTA San Andreas mobil oyun incelemesi için yazımıza başlıyoruz.

2000’lerin başında çok büyük sükse yapmış olan GTA Vice City‘den sonra çıkan GTA San Andreas aynı etkiyi üzerine koyarak devam ettirmiştir.GTA Vice City gibi San Andreas’da çok büyük kitleleri etkilemiş üzerine binlerce mod yapılmış bir oyundur. San Andreas, ülkemizde çoğu oyuncuya göre hala en iyi GTA oyunu olarak kabul edilmektedir.

GTA San Andreas ilk olarak iOS cihazları için 12 Aralık 2013’te piyasaya sürüldü. Hemen ardından Android cihazlar için 19 Aralık 2013’te, Windows Phone cihazlar için 27 Ocak 2014’te ve and Fire OS cihazlar için 15 Mayıs 2014’te piyasaya çıkmıştır.Mobil versiyon orijinal oyundaki yükseltmeler ve geliştirmeler, dinamik ve ayrıntılı gölgeler, daha fazla çizim mesafesi, zenginleştirilmiş bir renk paleti ve ayrıca geliştirilmiş karakter ve araba modellerinden oluşan yeniden düzenlenmiş grafikler içerir. Orta ve orta-üst segement telefonlar yüksek ayarlarda herrhangi bir ısınma kasmadan oynanabiliyor. Oyunun cihazlara optimizasyonu çok iyi tasarlanmış bu sayede desteklediği cihaz sayısı diğer benzer mobil oyunlara göre çok fazla olduğu görünüyor. Hikaye olarak oyunun orjinal versiyonuna sadık kalınarak hazırlandığı görülüyor.

Oynanış

GTA San Andreas’ın mobil versiyonunun oynanışı gayet basit ve kullanıcı dostu olarak tasarlanmış. Karakter hareketleri ve araç kullanımları kolaylaştırılmış ve kullanıcı dostu bir hale getirilmiş. Silah kullanımında otomatik aim alma desteği olsa da karakter hareketi sırasında odağı kaybedip tekrar kullanmak zorlaşıyor. GTA V Mobil karakterin aim almasının zorluğu dışında görevlerde veya oynanış mobil oyuncu dostu bir GTA oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunun IOS App Store fiyatı 60-65 lira bandında, Android Google Play Store’da ise 20-25 lira bandında bir fiyatlandırması bulunuyor.

GTA San Andreas oyunun IOS sürümüne bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

GTA San Andreas oyunun Android sürümüne bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

GTA San Andreas hilelerini buradan görüntüleyebilirsiniz.

Diğer GTA Hilelerini buradan görüntüleyebilirsiniz.

Oyunlar ile ilgili diğer yazılarımızı bu link üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*